Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 te qeshim se bashku..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:12 pm

Njė psikopatit i duket vetja sikur ėshtė Zoti. Vizitohet nga njė psikiatėr. Psikiatri:
-Meqė ėshtė hera e parė qė po takohemi, mė thuaj gjithēka nga e para.
- Nė fillim krijova qiellin dhe tokėn... pastaj veten time.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:12 pm

mickonjat e mbretit

Na ishte nje here nje mbret.
Kete e hashin shume mickonjat.
Nje dite a therriti tre te huaj,dhe i tha ai qe do mi vrasi te gjitha mickonjet do ta bej zv gurvenator te qytetit.
Keto ishin shqiptari,gjermani dhe italiani.
Ne fillim hyn italiani,po per kater miza nuk e perfundi punen.
Me vone hyn gjermani po ehde ai po per tre.
Pastai hyn shqiptari si i forte (sic e kemi ne tradite)dhe e mbaroi punen per pak kohe.
Ah tha mbreti po si ja bere?
PO VRAVA NJI THA KY KURSE TE TJERET SHKUAN PER TA VARROSUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:13 pm

Gjyshi Partizan

Gjyshi filloje t'i tregonte nje histori, qe i kishte ndodhur ne lufte me gjermanet niperve. Dhe filloi:
- Ishim te rrethuar, dhe na kapen gjermanet, na zune rob. Duke ndenjur aty ne mes te bores pa ngrene fare vjen nje gjerman dhe na jep nje ultimatum, qe ose do na kapnin nga mbrapa(e kuptoni vete) ose do na vrisnin...
Vazhdoi duke treguar historine pa jua treguar niperve se si kishte vepruar ai vete. Niperit kurioze e pyesin:
- O gjyshi po ti si veprove?
Gjyshi:
- Edhe mua me vrane te keqen gjyshi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:14 pm

lenini ne vjene

mirese ju gjej! i kam me shume qejf barsaletat.
nje cift shkojne se ishte hap nje ekspozite dhe po shikonin nje pikture qe titullohej "Lenini ne Vjene"
pyesin ate qe shojegonte pikturat:
kush eshte kjo gruaja ne pikture?
-gruaja e Leninit-pergj.ai qe shpjegonte
po ky burri ketu afer saj?
-Stalini eshte
po Lenini ku eshte?-
Lenini eshte ne Vjene pra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:15 pm

njeri hyn ne lokal dhe parkon bicikleten jashte lokalit.kur del jashte e gjen bicikleten e lyer me ngjyre roze.
i nervozuar fillon te bertase e te shaje:
-kush ma ka lyer bicikleten mua,kush e ka prekur bicikleten time?
kur del nje mashkull trupmadh gjithe muskuj e i thote:
-une e kam prek dhe e kam lyer,kishe ndonje gje ti?
-jo jo- i tha me ze te bute- desha vetem te di a eshte thare dora e pare e lyerjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   Sat Jan 31, 2009 1:20 pm

shaka me shqiptaret-bashkohu edhe ti

ishin ne nje udhetim:amerikani,afrikani,rusi dhe shqiptari

ne dritaren e avionit e nxjerr doren amerikani dhe thot tani jemi ne amerik kur e pyesin pse ai thot se i preka banesat

e nxjerr doren rusi dhe thot jo jemi ne rusi kur i thon pse ai thot se mu ngri dora

e nxjerr doren afrikani thot jo jemi ne afrik kur e pyesin pse thot se mu nxe shum dora

kur e nxjerr doren shqiptari thot jo jemi ne shqipri kur i thon pse ai pergjigjet sepse ma vjedhen oren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: te qeshim se bashku..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
te qeshim se bashku..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Tė qeshim pak....-
Kėrce tek: