Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Humor , barcaleta , te qeshim se bashku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:13 am

Po e hap ketu kete teme se nuk e gjeta perkatesen , nese hapni ndonje nenforum te tille mund ta zhvendosni kete rubrike ''thnx''


Pyet mesuesja nxenesit:
Nėse dikush nga ju e konsideron veten budalla,le tė ngritet ne kėmbė.
Ne fillim askush prej nxenesve nuk ngritet. Pas pes minutash,derisa ne klase mbreteronte qetėsi relative, ne kėmbė ngritet Toni.
Mesuesja habitet. Ajo nuk besonte se toni e konsideron veten budalla.
Mesuesja e pyeti: Ēka toni? ti veten e konsideron budalla?
Jo moj, por me erdh keq kur te shihja vetėm ty te ngritur ne kėmbė!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:14 am

Femra e pėrsosur....

Njė njeri mbeti i pamartuar, sepse tėrė jetėn kėrkonte femėr tė pėrsosur. Kur u bė 70 vjecar , dikush e pyeti:
-Ke udhėtuar tėrė botėn. Si nuk e gjete njė femėr tė pėrsosur?Plaku u pikėlluar shumė dhe tha: -"Njėherė kisha afėr njė femre tė tillė.
Tjetri vazhdoi: -Po ateher c'ndodhi? Pse nuk u martove me tė?
Plaku, edhe mė tej i pikėlluar, ia ktheu: S'kisha si t'ja bėj? Edhe ajo po kėrkonte mashkullin e pėrsosur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:15 am

Dy mama po mburrnin gocat e tyre.
- Vajza ime eshte duke punuar ne Itali dhe eshte shume mire me pune, - filloi njera. Madje ka menduar edhe per ne. Bleu makine per vete, na bleu edhe ne. Bleu shtepi per vete na bleu edhe ne. Po goca jote? Me se merret tani?
Pergjigjet tjetra:
- Edhe ajo e imja prostitute eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:15 am

Dallimet midis dushit qe ben femra dhe mashkulli

Femra
1- Zhvishet dhe tė gjitha rrobat i vendos nė koshin e rrobave tė palara me njė rregull matematikor.
2- Ecėn drejt banjos e mbėshtjellė me peshqirin e saj dhe sapo shikon burrin apo tė fejuarin, mbulohet me njė shpejtėsi marramendase dhe futet nė banjo.
3- Ndalon pėrpara pasqyrės dhe analizon fizikun e saj. Fryn barkun, nė kėtė mėnyrė dihet qė do t’ia ēajė kokėn tė shoqit apo tė fejuarit mbi faktin se ka shtuar ca kile.
4- Kėrkon njė peshqir pėr fytyrėn, njė pėr duart, njė pėr kėmbėt dhe njė pėr flokėt, si dhe njė sfungjer pėr t’u fėrkuar.
5- Futet nė dush dhe hap ujin.
6- Lan flokėt me njė shampo qė ka nė bazė tė saj avokado dhe mjaltė, gjithashtu dhe 83 vitamina tė tjera.
7- Lan pėrsėri flokėt me njė shampo qė ka nė bazė tė saj avokado dhe mjaltė, gjithashtu dhe 83 vitamina tė tjera.
8- Vendos nė flokė njė balsam me bimė tropikale dhe i masazhon flokėt pėr rreth 10 minuta.
9- Lan fytyrėn me njė sapun me fruta pylli, duke e fėrkuar aq shumė, sa fytyra tė marrė njė ngjyrė rozė.
10- Lan pjesėn tjetėr tė trupit me njė sapun qė pėrbėhet nga luleshtrydhe.
11- Nevrikoset tmerrėsisht me partnerin sepse budallai ka hapur ēezmėn diku dhe presioni i ujit tė dushit bie.
12- Mbyll ujin dhe del nga dushi.
13- Thahet me njė peshqir qė ka pėrmasat e Afrikės.
14- Lyhet pėr rreth 15 minuta me njė krem hidratant, pėrforcues dhe shkėlqyes.
15- Depilon kėmbėt dhe sqetullat dhe mendon gjatė pėr njė depilim nė pjesėt intime dhe mė pas vendos tė shkojė tek estetistja.
16- Kėrkon me shumė vėmendje nė tė gjithė trupin mos gjen ndonjė puēėrr dhe me ta gjetur, e eliminon kafshėrisht me thonj ose me ndonjė pincetė.
17- Del nga banjoja.
18- Futet nė dhomėn e gjumit dhe kalon njė orė e gjysmė gjer sa bėhet gati pėr tė dalė.

Mashkulli
1- Heq rrobat ndėrkohė qė ėshtė akoma nė krevat dhe i hedh ato nė tokė.
2- Shkon i zhveshur drejt banjos dhe nėse shikon gruan e tij, i tregon krenar lakuriqėsinė.
3- Ndalon para pasqyrės dhe vėzhgon trupin e tij, fryn barkun, shikon me krenari pėrmasat e pjesėve intime, kruhet me shumė dėshirė dhe nuhat duart edhe njė herė para se tė lahet.
4- Futet nė dush.
5- Lan fytyrėn me sapunin e parė qė shikon.
6- Qesh tėrė kohėn, si njė budalla.
7- Lan pjesėt intime duke u kujdesur qė tė lėrė ndonjė qime nė sapun.
8- Lan flokėt me ēdo lloj shampoje. Shumė shpesh ngatėrrohet dhe lahet me intimon e gruas apo tė fejuarės.
9- Urinon nė dush.
10- Del nga dushi.
11- Nuk i kreh flokėt.
12- Thahet fare pak.
13- Shikohet nė pasqyrė duke luajtur me mimikėn e fytyrės.
14- Del duke lėnė banjon e lagur.
15- Kthehet nė dhomė me njė peshqir pėrpara si gjethja e Adamit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:15 am

Qorri dhe papagalli


Dy shoke shkonim mjaft me njeri tjetrin dhe per kte arsye vizitonin shpine e njeri tjetrit shpesh, njeri prej tyre kishte dhe nje Papagall, nje dite vete njeri nga keta shoket ne shtepine e ketij qe kishte papagall, dhe sapo hyn degjon papagallin ti thote, Erdhe mer qorr, ouuuuja beri ky dhe i thote shokut mbyllja sqepin mos i kepus koken, cfare ti bej mer ia kthen tjetri dhe ti merresh me nje cope papagall, Kaluan ca dite dhe ky shoku shkon e takon te zotin e papagallit dhe i thote amon mer mjep celsat e shpise se kam gjet i femer, Hajer mer ja kthen ky duke i hedh celsat, shyqyr mer i thote u bone dhe ti me femer, Merr celsat ky djali dhe shkon tek shtepia 2 ore perpara me pergatit ambjentin, Sa hyn ne dere kur ja plasi papagalli OOOO ERDHI QORRIIIII, u nxeh tjetri futi doren ne kafaz dhe e futi ne nje thes, perplas mbas mureve nja 5 minuta dhe pastaj shkundi thesin del papagalli duke ju more komet ene thote, Boboboobobo ca termeti moj none kthen syte nga ky miku dhe thote, Bir none une e qorri paskemi shpetu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:16 am

Barcaleta me bjondet


A e dini ēfarė ngjashmerie kanė biondinat me shishen e birres?
Ngjashmeria ėshtė se te dyja nga mesi e sipėr janė bosh.


Ne njė konkurs ne Gjermani moderatori pyet njė konkurues."sa bėjnė 2+2?""5,qe pėrgjigjja"-Gjithė salla tha.jepi dhe njė shans.Moderatori pyet pėrsėri."Sa bėjnė 2+2?"-"3 -qe pėrgjigjja"Salla edhe njėherė-Jepi edhe njė shans.Moderatori drejtohet nga konkuruesi dhe me njė ton te ashper e pyet pėrsėri."Sa bėjnė 2+2?" "4 -u pergjigj konkuruesi" Njė bjonde nga salla,"-Jepi dhe njė shans!!!!


Ēfarė bėjnė 17 bjonde para diskos?
Presin te 18-ten se te dera shkruhet : Nuk lejohet nėn 18!


Njė Bjonde donte tė shkonte ne New York dhe hypen ne Avionin e linjes Rome-New York. Futet brenda dhe shikon qe vendet e para te avionit ishin me kushte disi me te mira sesa vendet me pas, dhe pasi e vendos, ulet ne njė nga kėto vende. Stjuardesa vjen dhe me xhentilese i kėrkon te shohe bileten. Pasi ja sheh i thotė qe vendi i saj ėshtė diku tjetėr dhe ky vend ėshtė i njė personi tjetėr. Bjondja nuk pranon dhe pasi kundershton, vazhdon ngre edhe zėrin duke thėnė : nuk cohem , kėtu me pėlqen etj etj. Del piloti dhe pasi pyet stjuardesen se pėr ēfarė bėhej kjo zhurme dhe pasi stjuardesa ja spjegon, piloti qesh dhe thotė : e zgjidh unė kėtė pune e mos debatoni kėshtu. Shkon tek veshi i bjondes i thotė diēka dhe bjondja cohet dhe shkon e ulet ne vendin e vet. Stjuardesa e habitur pyet pilotin se ēfarė i kishte thėnė qe bjondja u bind kaq kollaj. Piloti : asgjė te veēantė. I thashė qe gjysma e pare e avionit shkon ne Paris dhe gjysma e prapme shkon ne NY.

-Pėrse i bėri zoti bjondet? Sepse delet nuk mund te sjellin biren nga frigoriferi.


-Pse bjondina kercen tek semafori?
-Kujton se ėshtė ne disko!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:16 am

Cifuti ne prag te vdekjes


Nje plak cifut teksa po jepte shpirt pyet:
- Ku e kam gruan?
- Ketu, jam zemer. Prane teje.
- Po vajza ku eshte?
- Babi, ketu jam. Ja prane teje.
- Po djalin ku e kam?
- Ketu, o im ate.
- Po ke dreqin keni lene ke dyqani ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:17 am

Meso Kinezce ne 5 min

1. ENGLISH: That's not right.............. ... CHINESSS: sum Ting Wong.

2. ENGLISH:Are you harboring a fugitive?..............CHINE SSS: Hu Yu Hai Ding.

3. ENGLISH:See me ASAP............... CHINESSS: Kum Hia Nao.

4.ENGLISH: Stupid Man................ ....CHINESSS: Dum Gai.

5.ENGLISH: Small Horse.............. .....CHINESSS: Tai Ni Po Ni.

6.ENGLISH: Did you go to the beach?................CHI NESSS: Wai Yu So Tan.

7. ENGLISH: I bumped into a coffee table.............. .CHINESSS: Ai Bang Mai Ni.

8. ENGLISH: I think you need a face lift............... .CHINESSS: Chin Tu Fat.

9. ENGLISH: It's very dark in herė........................CHINESSS: Wao So Dim.

10.ENGLISH: I thought you were on a diet..............C HINESSS: Wai Yu Mun Ching?

11. ENGLISH: This is a tow away zone............... ....CHINESSS: No Pah King.

12. ENGLISH: Our meeting is scheduled for next week............CHI NESSS: Wai Yu Kum Nao?

13. ENGLISH: Staying out of sight............CH INESSS: Lei Ying Lo.

14. ENGLISH: He's cleaning his automobile......... ...CHINESSS: Wa Shing Ka.

15. ENGLISH:Your body odor is offensive.......... .CHINESSS: Yu Stin Ki Pu.

16. ENGLISH:Great...........CHI NESSS: Fa Kin Su Pah.

17. ENGLISH: Your wrinkley........... .........CHINESSS: Yu wrin kli

18. ENGLISH: You stink............CH INESSS: Yu stin ki

19. ENGLISH: Wash car................ CHINESSS: wa si ca

20. ENGLISH: I'm watching........... ......CHINESSS: wai yu wa chin?

21. ENGLISH: I got this for free............... ..CHINESSS: Ai No Pei

22. ENGLISH: I am not guilty!................CHI NESSS: Wai Hang Mi?

23. ENGLISH: Please stay a while longer............. ...CHINESSS: Wai Go Nao?

24. ENGLISH: They have arrived............ ..........CHINESSS: Hai Dei Kum.

25. ALBANIAN: Ju dua...... CHINESSS: Yu do ha

26. ALBANIAN: a jeni pėr buke?...............CHIN ESSS: Yu ha ni bu ki?

27. ALBANIAN: kush je ti?................. CHINESSS:kus ye ni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:18 am

Fjalor Shqip - Italisht (botimi me i fundit)Hajde makine hajde - vieni macchina vieni

K*qe kandari - coglione di bilancia

Meqė ra fjala.. - visto che e' caduta la parola..

O derebardhe - o porta bianca

Lumemadhe - fiume grande

Pikė e zeze! - punto nero!

Djath i ndenjur - formaggio seduto

Ha shqip apo nuk ha shqip ti? - mangi l'albanese o non mangi l'albanese te?

S'ke dy pare mend! - non hai due soldi di cervello!

Ti qenke foli murit.. - tu sei chiama il muro

Me bėni njė b*the vend - fattemi un culo di posto

Do tė marr ne telefon - ti prendo in telefono

Rob zoti - prigioniero di Dio

Mos i lut b**** atyre.. - non pregare il culo a loro..

Katundar hesapi - contadino il conto

E di ca te punoj apo jo? - lo sai che ti lavoro o no?

Me jep njė mendje! - dammi una mente!

Do njė dru te mirė? - vuoi un buon legno?

Vari lesht! - appendi i pelli!

Na fike deren! - ci hai spento la porta!

Secili sheh b*then e vet vėlla! - ognuno guarda il proprio culo fratello!

Nuk te ndjek gjermani prapa! - non ti corre il tedesco dietro!

U be deti kos - e fatto il mare yogurt

Mere me long se mishi mbaroj-prendi il sugo perche il carne e finito.

Jam i rrahur me vaj e uthull - sonno picchiato con oglio e accetto

Ti ke ikur pėr lesh : Sei andato pėr lana

S’ma vare fare : Non me la pendi pėr niente

Mos mė bėj numra se te pikturoj ne mur - Non mi fare numeri che ti dipingo nel muro;

Iken dritat -sono andati via le lucci

Po pres njė shok -Sto tagliando un amico

Kėsaj i thonė kalova lumin te dhjefsha kalin – questo vuol dire passato il fiume va fa n'culo il cavalo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:21 am

Fjalori turk

>homoseksual: sum sevda

>Pasaportė- Gurbet defter

>President- Kolltuk pasha

>Teleskop- Sehir hava

>Emigrant- Sikter milet

>Dhembje kokė- Tepelek siklet

>Ndihmė ekonomike- Fukarallėk sevap

>Autostradė - Hyxhym xhade

>Shqiponja - Turbo bylbyl

>Demostrata - Kallaballėk gjullurdi

>Eklips i diellit ? Biēim aksham

>Zezak - Katran milet

>Fundi i botės - Dynja qamet

>Boksier - Dajak usta

>Grataēielė - Xhamllėk kala

>Bankier - Dallaver qatip

>Gay - Biēim hanėm

>Kompjuter - Qerrata dollap

>Kallashnikov - Batėrdi dyfek

>Impotencė - Qejf meazallah

>Altoparlant - Muhabet oturak

>Rrojtore - Mustak hata

>Karate kid - Pehlivan evlat

>Trimėritė e Herkulit - Tangėrllėqet e Hekuranit

>Ekspert i huaj nė fushėn ekonomike - Jabanxhi usta hesap mejdan

>Marrėveshje paqeje - Rehat ujdi

>Psikiatėr - Budallallėk heqim

>Pediatėr - Mistrec heqim

>Kinema - Kallaballek sehir

>Seks - Qejf marshallah

>Dėshirė seksuale - Qejf ishallah

>Orgji- Kallaballėk lezet

>Seks oral- Poēkallari bereqet

>Lajmet e mbrėmjes - Aksham haber

>Gazetė - Maskarallėk qitap

>Burg - Edepsėz xhehnem

>Qeveri - Edepsėz xhehnet

>Film porno - maskarallėk sehir

>Trangull - Jeshil dajak

>Aeroplan - Bin Laden Hava

>Cigare - katran duhan

>Printer - Hazėr defter

>Sekretaria telefonike - Hazėr xhevap

>Diarré - Mender siklet

>Robocop - Teneqe xhandar

>Radio - Aheng dollap

>Gjarpėr - Llahtar ushkur

>Doganier - Shejtan hesap

>Diskotekė - Gjullurdi bodrum

>Regjistėr notash - Mynxyrė defter

>Nxėnės - Medrese qyqar

>Letėrnjoftim - Surrat tapi

>Plazh - Maskarallėk dynja

>Mbrėmje festive - Aksham aheng

>Celular - Muhabet hava

>Lavatriēe - Gjullurdi kazan

>Shtėpi publike - Han birinxhi maskarallek qamet

>Shirit manjetofoni - Aheng ushkur

>Proletarė tė gjitha vendeve bashkohuni - Bytyn dynja, hyxhym milet

>Bllok shėnimesh - Hesap defter

>Amnisti ? Satėr pishman

>Frigorifer - Kallkan dollap

>Shėrbim 24 orėsh ? 24 sahat hyzmet

>Profesor - Medrese delenxhi

>No comment - Hiē muhabet

>Intrigė e dashuri - Sherr & sevda

>CD - Aheng tepsi

>Prezervativ - Shyqyr llastik

>Penallti - Serbes yxhym

>Mashkull qė bėn striptease - Jazėk efendi

>Film erotik - Sevda sehir

>Rroba banjo - Lemeri benevrek

>Ftesė pėr darkė - Qyl pilaf

>Tregti mallrash tė vjedhura - Arnaut pazar

>Grek - Jazėk milet

>Italian - Gallatė milet

>Serb - Kopuk milet

>Amerikan? Gjullurdi milet

>Veteriner- Hajvan heqim

>Spirancė- Bulldum ēengel

>Vetėvrasje- Penxhereh bulldum

>Shesh lufte - Kasaphanė mejdan

>Shqipėria nė periudhė tranzicioni - Ēorap vatan

>Titanik - Qamet vaporr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:23 am

Disa menyra propozimi

A mund te me japėsh foton tėnde...? [Pse?] Sepse dėshiroj t'ia tregoj Santes ēfarė dėshiroj pėr Kristmas!

*A beson ne dashurinė me shikim tė parė apo mė duhet te kaloj pėrsėri para jush...?

*A mos valle je njė bilete parkimi? Sepse ti e ke te shkruar GJOBEN ne te gjithė trupin.

* A mos valle je njė Alien? [Jo, pse?] Sepse ti sapo me rrembeve zemren ;-)

*N.q.s do tė kisha mundėsi te ndreqja alfabetin, do tė kisha vendosur TI dhe UNE sebashku .

* Merr njė cope akulli e thuaj:-'Tani qe ne thyem akullin, emri im ėshtė.....
*A je mėrzitur ndopak? [Jo, pse?] Sepse dėshiroj shumė te te gozhdoj .

*A je e sigurtė qe nuk je njė sobe ? Sepse me te vėrtetė qe ti bėn zemren time te shkrij .

*Besoj se duhet tė jesh e lodhur, sepse ke gjithė ditėn qe vjen rreth qark mendjes time :hahaha.

*Me humbi numri i telefonit. A mund te marr te tėndin?

*Pantallona te bukura . A mund te testoj zinxhirin...?

*Unė di te te lexoj fatin . {shkruaj ne doren e tyre numrin tuaj} Oh, po lexoj qe ti do tė me telefonosh mua se shpejti!!

*N.q.s TI do tė ishe njė akullore e unė te isha njė hot-chocolate
do tė kisha derdhur te gjithė dashurinė drejt teje.

*A ka ndonjė aeroport aty afėr apo ndoshta ėshtė vetėm zemra ime duke fluturuar?
*E dashur, n.q.s do tė ishe kokaine unė do tė bėja OVERDOSE!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:23 am

part two disa menyra propozimi

Babai yt duhet te jetė Bin Laden sepse ti qenke si BomBe!!

TY duhet te kenė dėrguar nga parajsa... sepse je engjelli im .

A jam gjallė, o engjell? Sepse kjo duhet te jetė parajsa!

A mund te me prekesh, qe tu them shokeve qe jam prekur nga njė engjell....

Unė kurrė nuk kam besuar ne dashurinė me shikim tė parė derisa TI hyrė ne kėtė dhome.

Ora ime magjike thotė se:- Ti moj vajzė, nuk je duke veshur ndonjė gjė poshtė? Oh, ti je...? Ndoshta ora ime ėshtė njė ore me pėrpara!
A ke ndonjė harte? Se po humb veten ne sytė e ty .

Hellooo, jam njė hajdut, dhe jam kety pėr te vjedhur zemren tėnde.

Mos ishte qe babai yt njė hajdut? 'Sepse dikush vodhi yjet nga qielli dhe i vendosi ato ne sytė e ty.

Me picko. [Pse?] Ti je kaq e bukur, duhet te jem duke enderruar .

Jam i ri ne kėtė qytet. A mund te me japėsh direksione pėr apartamentin tuaj?

Gjithė ato kthesa moj goce, dhe unė pa frena...?

Dreqi ta haje, kujtova se 'shumė e mirė' thuhet vetėm pėr veren.

Ti je kaq e ėmbėl moj vajzė sapo me sjell dhimbje dhemballe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:24 am

Biondina e menqur

Nje biondine se bashku me nje shoqe zeshkane te saj shkon ne nje dyqan ku shitej vetem buke.Ai ishte nje vend shume i papaster dhe aty biondina bleu dy buke franceze.Me te dal jashte nga dyqani shoqja e saj i thote,"po pse nuk blen buke ne furren e bukes-bukepjekes",biondina pergjigjet"une jam e menqur nuk blej buke me afat te skaduar(duke pare vitin e hapjes se bukepjekesit 2004)"

Gjenerali dhe ushtaret e tij

Nje dite gjenerali ju thote ushtareve te tij-"ata qe kane te kryer shkollen fillore te dalin ne rendin e pare , ata qe kane te kryer shkollen e mesme ne rendin e dyte dhe ata qe kane te kryer fakultetin ne rendin e trete".Nje ushtar vetem sillej keshtu qe gjenerali e pyet "pse nuk hyn ne ndonje rend ", ai iu pergjigj-"po nuk kam te kryer asnje shkolle", atehere gjenerali ia kthen-"dil pas meje"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   Thu Jan 29, 2009 8:25 am

Nje klient ne nje spital ku behej transplantimi i trurit pyeti per cmimet.
Mjeku tha:"Shiko ky PH.D. tru kushton 10,000$.Ky tru i perket nje top shkenctari te NASA-se dhe kushton 15,000$.Dhe kemi ketu nje tru te nje polici i cili kushton 50,000$"
Klienti pyeti:"Si eshte e mundur kjo ?!"
Mjeku iu pergjigj:"Sic po e shihni edhe ju eshte totalisht i paperdorur"


Polici :"Kur ju pashe duke vozitur poshte rruges mendova qe jeni te pakten 65"
Gruaja:"E keni gabim zoti polic,eshte vetem kapela ime qe me ben te dukem aq e vjeter"


A policeman is on scene at a terrible accident - body parts everywhere. He is making his notes of where the pieces are and comes across a head. He writes in his notebook: "Head on bullevard" and scratchs out his spelling error. "Head on bouelevard" Nope, doesn't look right - scratch scratch. "Head on boolevard..." dang it! Scratch scratch. He looks around and sees that no one is looking at him as he kicks the head. "Head on curb."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor , barcaleta , te qeshim se bashku   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor , barcaleta , te qeshim se bashku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Kinematografia-
Kėrce tek: