Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni


Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mbi kete forum

Rregullorja dhe cdo gje qe ka te beje me kete forum
Moderator: New_User
22Wed Jan 28, 2009 10:44 am
Admin Verejtjet dhe Sugjerimet Tuaja.
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi i Antareve

Prezantoni veten ne forum, le te njihemi dhe ti urojme mireseardhjen njeri-tjetrit.
Moderator: New_User
29Fri Feb 13, 2009 9:17 am
Admin Pėrshėndetje
Asnjė mesazh i ri

Dashuri Pasion

Shpirti i njeriut ka nevoje per dashuri , pasion, romance , sex , te gjitha keto perfshihen me emrin ''Dashuri'' ne kete rubrike mos nguroni te shprehni mendimet tuaja
Moderator: New_User
810Fri Feb 06, 2009 7:49 am
Admin flutura
Asnjė mesazh i ri

Tema Te Lira

Kėtu mund tė diskutoni cdo gjė interesante dhe jo interesante. Kėtu me tė vėrtetė jeni tė lirė dhe tė paparagjykuar.
Moderator: New_User
69Mon Feb 02, 2009 6:11 am
Admin ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?
Asnjė mesazh i ri

Bota studentore

Shumica e antareve te forumit tone jane studente , sa gje e bukur eshte te hysh ne boten e tyre , te mendosh dhe te diskutosh si ata ,,,,ne kete kategori le te flasim per shqetesimet dhe problemet qe ata kane
Moderator: New_User
33Wed Jan 28, 2009 12:53 pm
Admin Studimet ne Gjermani
Asnjė mesazh i ri

Diskutime shoqerore

Probleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varfėria, diskriminimi dhe tė gjitha ato fenomene qė na ndodhin gjatė ditės. Kanė njė shumėllojshmėri problemesh tė cilat kėtu kanė vendin e lirė per t'u diskutuar.
Moderator: New_User
33Wed Jan 28, 2009 1:08 pm
Admin Inteligjenca *e lindur* apo *e fituar*?
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina Shqiptare

Arti i kuzhines ,sa i gjere dhe i larmishem, kuzhina jone shqiptare e pakrahasueshme me te tjerat
Moderator: New_User
1919Sun Feb 01, 2009 10:04 am
Admin Strudel me molle
Asnjė mesazh i ri

Moda dhe Estetika

Bukuria femerore dhe ajo mashkullore flasin gjithmone gjuhen e modes , veshjet sipas sezonit, floket , trupi dhe gjithca qe ka te beje me estetiken njerezore
Moderator: New_User
66Sun Feb 01, 2009 11:24 am
Admin Cfare Ngjyre Perdorni Me Shume Ne Veshje?
Asnjė mesazh i ri

Arti Figurativ dhe Krijmtaria

Punimet artistike , ato te bera nga dora e njeriut , ato artizanale , te bera ne gur, dru apo balte, piktura , skluptura ,etj etj le te zene vend ne kete rubrike
Moderator: New_User
678Mon Feb 02, 2009 10:54 am
Admin Foto Nga Shqiperia
Asnjė mesazh i ri

Gjuha shqipe

Gjuha jone sa e mire sa e embel sa e dlire--kurre mos i harroni keto vargjet
Moderator: New_User
56Thu Jan 29, 2009 3:19 am
Admin Gjuha Shqipe
Asnjė mesazh i ri

Letersia Boterore

Veprat me te pelqyera boterore do te pasqyrohen ne kete rubrike
Moderator: New_User
611Thu Jan 29, 2009 3:31 am
Admin Roman pėr historinė e tė dashurit shqiptar Austri
Asnjė mesazh i ri

Letersia Shqiptare

Gjithcka mbi letersine shqiptare, mbi boten e librit shqip, dhe autorin
Moderator: New_User
1010Sun Feb 01, 2009 10:10 am
Admin Gjuha Shqipe
Asnjė mesazh i ri

Aktualiteti Shqiptar

Zhvillimet me te fundit te aktualitetit kombetar , lajme ngjarje , mediat shqiptare
Moderator: New_User
22Thu Jan 29, 2009 3:58 am
Admin Nje dite neper pleherishten e kryeqytetit
Asnjė mesazh i ri

Aktualiteti Boteror

Lajme nga bota
Moderator: New_User
55Thu Jan 29, 2009 4:10 am
Admin SHBA, shpetojne pasagjeret e avionit
Asnjė mesazh i ri

Portrete

Ne kete rubrike le te vendosim portretet e njerze nga te gjitha fushat , qofte ajo e kinematografise, muzikes , shkences, figura te cilat kane lene gjurme ne mendjet tona
Moderator: New_User
611Sun Feb 01, 2009 7:52 am
Admin Disa Portrete Te Ndryshme
Asnjė mesazh i ri

Video Muzikore

Cdo videoklip qe ju ka lene mbresa , do jete i pasqyurar ne kete rubrike
Moderator: New_User
11Thu Jan 29, 2009 7:35 am
Admin Cilen Video Pelqeni?
Asnjė mesazh i ri

Muzika e Huaj

Kenga tingellon bukur dhe ne gjuhe te huaj
Moderator: New_User
12Thu Jan 29, 2009 7:48 am
Admin Tekste kengesh te huaja
Asnjė mesazh i ri

Muzika Shqiptare

Kenget tona aq te bukura dhe te dashura , le ti percjellim ne kete rubrike
Moderator: New_User
619Fri Feb 13, 2009 11:30 am
zemra hej
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Diskutimet mbi filmat , aktoret dhe rolet tuaja te preferuara , ne kete rubrike le te diskutojme me gjere rreth botes te kinemase
Moderator: New_User
215Thu Jan 29, 2009 8:27 am
Admin Teatri Kombėtar dhe hapėsirat krijuese
Asnjė mesazh i ri

Bisedime te pergjitheshme!!

Bisedime reth Fese
Moderator: New_User
66Thu Jan 29, 2009 8:42 am
Admin Ateizmi / APOSTAZIA
Asnjė mesazh i ri

Shqiperia, traditat kulturore

Diskutojmė mbi kulturėn, monumentet kulturore, vlerat, zakonet, traditat e vendit tonė.
Moderator: New_User
511Fri Feb 13, 2009 11:32 am
zemra elbasani-pak histori
Asnjė mesazh i ri

Historia

Histora kombetare dhe ajo boterore nder shekuj
Moderator: New_User
1625Sun Feb 01, 2009 10:23 am
Admin Histori e Hershme - Pellazge, Ilire dhe Epirote
Asnjė mesazh i ri

Psikologjia

Hyr ne psikologjine njerezore dhe ne kete rubrike , jep dhe merr nga psikologjia si shkence
Moderator: New_User
1313Thu Jan 29, 2009 9:38 am
Admin Lamtumirė ėndrrave dhe kujtimeve tė dhimbshme!
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete te ndryshme

Kuriozitetet jane pjese perberse e jetes tone , njihuni me to dhe kuptoni cfare ndodh ne boten qe na rrethon
Moderator: New_User
1013Thu Jan 29, 2009 10:34 am
Admin Burri mė i gjatė nė botė bėhet baba
Asnjė mesazh i ri

Informatikė & Programim

PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
Moderator: New_User
1212Thu Jan 29, 2009 11:00 am
Admin Web Faqet Shqipetare
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime

Ketu mund te shkarkoni cdo gje qe ju nevojitet
Moderator: New_User
2130Wed Feb 04, 2009 7:33 am
Kavaljer Disa Prej lojrave te reja dhe sugjerime per to.
Asnjė mesazh i ri

Interneti dhe Shqipėria

Ndėrmjet ėndrrės sė djeshme nė errėsirė dhe realitetit virtual sot dhe nesėr... Pėrdorimi, funksioni i informimit dhe ai social i internetit. Komente mbi faqet shqiptare nė internet.
Moderator: New_User
88Sat Jan 31, 2009 11:31 am
Admin Radio dhe TV shqip
Asnjė mesazh i ri

Arkeologji

Te rejat e fundit nga arkeologjika shqiptare dhe ajo e huaj
Moderator: New_User
46Thu Jan 29, 2009 11:43 am
Admin Arkeologji, zbulohet familja 4600 vjeēare
Asnjė mesazh i ri

Gjeologji & Gjeografi

Ne kete rubrike do gjeni te rejat nga gjeologjia dhe gjeografia kombetare dhe ajo boterore
Moderator: New_User
77Thu Jan 29, 2009 11:58 am
Admin Dubai, nė krye tė botės !
Asnjė mesazh i ri

Mjeksia

Cdo gje qe ka te beje me trupin e njeriut , me semundjet dhe parandalimin e tyre , mos harroni asnjehere se ju jeni mjeku me i mire per veten tuaj
Moderator: New_User
88Thu Jan 29, 2009 12:12 pm
Admin Spondiliartroza, si ta shmangim ne dimer
Asnjė mesazh i ri

Biologji & Kimi

Moderator: New_User
44Thu Jan 29, 2009 12:21 pm
Admin Nje substance kimike,si bar kunder mbipeshes!
Asnjė mesazh i ri

Arsimi

Sistemi arsimor, problemet, poltikat dhe zhvillimi nė Shqipėri. Universiteti i Tiranės dhe universitetet e huaja. Studentėt shqiptarė dhe arritjet e tyre kudo nė botė.
Moderator: New_User
1515Sat Jan 31, 2009 1:07 pm
Admin Mesimi i gjuhes shqipe jasht atdheut ..
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes

Informacione me karakter ekonomik, financiar nga ekonomia boterore dhe ajo shqiptare do gjeni ne kete rubrike
Moderator: New_User
55Thu Jan 29, 2009 12:44 pm
Admin Tregu i sigurimeve nė rritje
Asnjė mesazh i ri

Matematike & Gjeometri

Probleme , teorma , lojra matematikore , dhe ndihme nga antaret per problemet matematikore do jene ne keter rubrike
Moderator: New_User
77Sat Jan 31, 2009 8:58 am
Admin Pitagora dhe pitagorianet
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Ne kete Nenforum do te komentohen kuriozitete nga me te ndryshmet. Do te behen pyetje dhe do te jepen pergjigje per fenomenet qe hasim ne jete.
Moderator: New_User
2429Sun Feb 01, 2009 10:28 am
Admin Kuriozitete te ndryshme
Asnjė mesazh i ri

Tė qeshim pak....

Barcaletat mė tė bukura, foto humoristike, humoristet shqiptarė, etj.
Moderator: New_User
39Sat Jan 31, 2009 1:28 pm
Admin plaku vitit te ri
Asnjė mesazh i ri

Sporti Boteror

Cdo gje interesante nga bota persa ju perket sporteve te ndryshme
Moderator: New_User
33Sat Jan 31, 2009 9:35 am
Admin Akrobacitė me motor nė fluturim tė “djallit” australian
Asnjė mesazh i ri

Sporti Shqiptar

Ne kete rubrike cdo gje interesante nga sporti yne
Moderator: New_User
22Sat Jan 31, 2009 9:50 am
Admin Renditjet
Asnjė mesazh i ri

Chat

Kėtu do te gjeni Addona / Komanda pėr IRC
Moderator: New_User
11Tue Feb 03, 2009 8:49 am
Admin chanserver
Asnjė mesazh i ri

Arkivi i Forumit

Cdo material i hershem do gjendet ne kete kategori
Moderator: New_User
00
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 435 artikuj
Forumi ka 12 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri eragon-12
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Sun May 31, 2020 2:09 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur