Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ateizmi / APOSTAZIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Ateizmi / APOSTAZIA   Thu Jan 29, 2009 8:42 am

Apostazia ėshtė braktisje ose hedhja e Perendisė.Disa apostatė pohojnė se e njohin dhe i shėrbejnė Perendisė,por hedhin poshtė mėsimet dhe kėrkesat qė gjinden nė fjalėn e tij.Tė tjerėt thuan se u besojnė shkrimeve,por hedhin poshtė organizatėn e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Ateizmi / APOSTAZIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Bisedime te pergjitheshme!!-
Kėrce tek: