Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me " Fat muajin e Ramazanit "

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Me " Fat muajin e Ramazanit "   Thu Jan 29, 2009 8:40 am

Tė nderuar anėtarė.
Me rastin e muajit tė shenjtė tė Ramazanit,...Tė gjithė besimatarėve tė fesė Islame Urime muajin e Agjerimit Ramazanin!!
Uroj qė ky muaj tė jetė plotė dashuri dhe mirėsi nė kėtė muaj tė shenjėt!!
Zoti u'a pranoft tė gjitha lutjet, sakrificat atyre qė i bėjn nė kėtė muaj tė bekuar!

Agjerim tė leht dhe ēaste tė kėndėshme pėr tė gjithė ju!!

Me shumė respekt , Admin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Me " Fat muajin e Ramazanit "
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Bisedime te pergjitheshme!!-
Kėrce tek: