Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kine, shtatzene per 60 vjet!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Kine, shtatzene per 60 vjet!   Thu Jan 29, 2009 4:08 am

Doktoret zbuluan se shkaku i shqetesimeve te nje 92-vjecareje per dhimbje stomaku, ishte femija i palindur kurre, te cilin e kishte mbajtur ne trupin e saj per me shume se 60 vjet.

E moshuara kineze, shume vjet me pare kishte mbetur shtatzene, por femija kishte vdekur pa lindur ende. Doktoret i kerkuan ne ate kohe nje shifer per 100 paundesh per ta hequr ate, por gruaja u largua pa iu nenshtruar nderhyrjes.

"Ishte nje shume e madhe per mua ne ate kohe. Shifra ishte stratosferike per familjen time, ndaj thjesht u largova dhe e injorova 'problemin'", u shpreh 92-vjecarja.

Sekreti "doli sheshit", kur e moshuara ankohej shpesh per dhimbje stomaku dhe u shtrua ne spital per te bere nje skaner.

"Nuk arritja t'u besoja syve. Gruaja 92-vjecare kishte nje femije ne barkun e saj", tha doktori qe vizitoi pacienten.

Ai shtoi se ka me shume se 40 vjet qe punon ne kete profesion, po ky ishte rasti i pare i ketij lloji qe kishte hasur ndonjehere.

Tani mjeket, me ane te testeve, po shohin nese Huang ka nevoje per nje operacion per te hequr femijen e saj, kurre te palindur.

Por mjeket jane te cuditur me faktin se si nje krijese e vdekur ka qendruar kaq gjate nje trupin e nje gruaje pa shkaktuar asnje problem tek ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Kine, shtatzene per 60 vjet!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Aktualiteti Boteror-
Kėrce tek: