Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Do te benit operacion plastik PO apo JO??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Do te benit operacion plastik PO apo JO??   Thu Jan 29, 2009 2:48 am

Do te benit operacion plastik ndonjehere? C'mendoni per ata qe i bejne? Ne c'moshe mendoni qe eshte me mire te behen?
Personalisht, sdo isha kunder nderhyrjeve kirurgjikale ne nje moshe te avancuar sidomos per femrat psh lifting,pa perjashtuar dhe meshkujt .
Gjithashtu jam pro atyre qe e kryejne kur kane nje defekt te lindur qe i ben te ngjajne keq por jam kunder atyre qe per nje kaprico te momentit vrapojne te kirurgu plastik.

Po ju cfare mendimi keni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Do te benit operacion plastik PO apo JO??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek: