Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 WebCam Monitor 4.12

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: WebCam Monitor 4.12   Sun Feb 01, 2009 11:34 am

WebCam Monitor 4.12 Vetem me nje webcamera ju mund te monitoroni nje dyqan nje shtepi e cdo gje tjeter
dhe kete mund ta kontrolloni dhe online nga nje Faqe FTP

WebCam Monitor 4.12WebCam Monitor is an advanced video surveillance software. You can
effortlessly monitor
your home, office, parking area or any other
premises 24-hours a day, using this highly customizable
product. Motion
and Noise activated video, audio and image recordings let you capture
events
precisely when they happen.
.Remote monitoring options like live video/audio broadcasting, FTP
uploading and e-mail notifications with embedded images will keep you
informed on all motion and
noise events. Simply connect a USB or
FireWire Camera to your PC, install WebCam Monitor and
you have an
inexpensive and effective video surveillance system.


Shkarko Programin :
http://www.deskshare.com/download/wcm/wcm.exe

Shkarko KeyGen :
rapidshare.com keygen.rar

Passwordi Rar : http://shanaa.be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
WebCam Monitor 4.12
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Shkarkime-
Kėrce tek: