Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Jeni pro apo kundra veshjes se femrave shqiptare sot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Jeni pro apo kundra veshjes se femrave shqiptare sot?   Sun Feb 01, 2009 11:22 am

si mendoni femrat shqiptare nga te gjitha vendet e botes jan me te ekzagjeruara ne veshje apo jan si te gjitha??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Jeni pro apo kundra veshjes se femrave shqiptare sot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Moda dhe Estetika-
Kėrce tek: