Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?   Sun Feb 01, 2009 11:11 am

Cfare ju pelqen me shume nje dit me shi apo nje dit me diell ? jepni arsyen pse ..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Me mire nje dite me diell, apo nje dite me shi? dhe Pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: