Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 plaku vitit te ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: plaku vitit te ri   Sat Jan 31, 2009 1:28 pm

nje femije 12vjec shkruajti nje leter plakut vitit te ri per vitin e ri dhe i kerkoi:o babgjyshi i vititi te ri te lutem me be me nje vella se dua nje vella,plaku i vitit te ri nuk u vonua te kthente pergjigje dhe i tha: me sill plaken tende dhe do behesh me vlla .

hahahahahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
plaku vitit te ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Tė qeshim pak....-
Kėrce tek: