Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nje udhezim mbi edukimin e femijeve te moshave te vogla

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Nje udhezim mbi edukimin e femijeve te moshave te vogla   Sat Jan 31, 2009 1:01 pm

Nje udhezim mbi edukimin e femijeve te moshave te vogla (per mesuesit)

Ky material eshte marre nga:
http://www.see-educoop.net/educatio...alb-aln-t03.pdf

dhe permban udhezime te kendshme per nje edukim sa me te shendetshem te femijeve ne vitet e para te shkolles.

File hapet me Acrobat Reader dhe si zakonisht nese ju krijon probleme serioze ne hapje dhe ju duhet patjeter mund ta hedhim materialin e tij ne forum.

http://www.forumihorizont.com/atach/Edukim-Klasa-3.pdf
rreth 1.40 Mb
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Nje udhezim mbi edukimin e femijeve te moshave te vogla
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Arsimi-
Kėrce tek: