Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Google earth

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Google earth   Sat Jan 31, 2009 12:40 pm

Ne nje teme te meparshme (qe tani nuk po e gjej dot qe ta vazhdoja) "ju tregova" per google maps, shikimin satelitar. Por para do ditesh mesova se ka dicka me te bukur se ajo, eshte "Google Earth", ku mund te shikosh edhe depositen e ujit ne tarracen e pallatit (nqs ke nje kompiuter te mire kuptohet)
http://earth.google.com/
download versionin free dhe ... do kenaqeni. (besoj se ca nga ju e dine allready, po po e sugjeroj per te paparet, sic isha vete deri para nje jave)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Google earth
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Kuriozitete-
Kėrce tek: