Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mp3 Player me i vogel ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Mp3 Player me i vogel ne bote   Sat Jan 31, 2009 12:37 pm

Ta453 qe ka formėn e nje kubi konsiderohet njėri ndėr Mp3 player mė tė vegjėl nė botė (24×24x24 mm), ka njė memorie prej 2 GB pėr muzikė dhe nje radio qe punon ne frekuencen FM, eshte i pajisur me bateri ne litium 3.7V i cili ofron disa orė muzikė pa nevojen e rimbushjes se saj (rreth 200 orė muzikė). Ai eshte i paisur me USB adapter (pershtates) i cili lehtėson shumė lidhjen me kompjuterin pėr tė cilin nuk nevojiten driver-at (ndihmojne PC ne njohjen e paisjeve te jashtme qe lidhen ne te). Lexon njė numėr tė madh file-sh si MP1, MP2, MP3, WMA, ASF, WAV. Gjithashtu pėrmban edhe shtatė equalizer (filter muzikor): normal, pop, rock, classic, soft, jazz dhe bass. “Ta453″ me formen e tij kubike mund ta gjeni me cmimin e 99.95 dollarėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Mp3 Player me i vogel ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Kuriozitete-
Kėrce tek: