Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 10 Grate me me Pushtet(fuqi) ne Bote.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: 10 Grate me me Pushtet(fuqi) ne Bote.   Sat Jan 31, 2009 11:51 am

10 Grate me me Pushtet(fuqi) ne Bote.

1 Angela Merkel Chancellor Germany

2 -Wu Yi Vice premier China

3 -Ho Ching CEO, Temasek Holdings Singapore

4 -Condoleezza Rice Secretary of State U.S.

5 -Indra K. Nooyi Chairman, CEO, PepsiCo U.S.

6- Sonia Gandhi Political party chief India

7 -Cynthia Carroll CEO, Anglo American U.K.

8 -Patricia A. Woertz Cochairman, ADM U.S.

9 -Irene Rosenfeld Chairman, CEO, Kraft Foods U.S.

10 -Patricia Russo CEO, Alcatel-Lucent U.S.


www.forbes.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Kush eshte me i forte ZOTI apo DJALLI ????   Sat Jan 31, 2009 11:52 am

Kete pyetje e kam bere sepse eshte nje dileme te ciles nuk kam arritur ti gjej nje pergjigje.

Besoj se opinionet tuaja do te me ndihmojne sado pak per te kuptuar pse pikerisht te gjitha dukurite pozitive lidhen rendom me figuren e ZOTIT dhe ato negative me ate te DJALLIT

Dhe nese eshte keshtu perse e mira dhe e keqja duhet te bashkejetojne ne kurriz te njerezimit??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
10 Grate me me Pushtet(fuqi) ne Bote.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Kuriozitete-
Kėrce tek: