Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Njeriu ngjan Gjenetikisht me Derrin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Njeriu ngjan Gjenetikisht me Derrin!   Sat Jan 31, 2009 11:49 am

O njerez,une jam vene ne dijeni qe njeriu ka shume ngjashmeri nga ana gjenetike me derrin!Per me teper kam marre vesh qe Midolin e shtylles kurrizore te Derrit e perdorin edhe ne disa raste Transplantesh Midoli te shtylla kurrizore e njeriut.
Kjo me ben te mendoj qe nga kjo kafshe mund te percaktohet edhe prejadhja jone!
Edhe pse ndihem shume i ofenduar nga kjo hipoteze,mua nuk me bie morali.Te pakten shpresoj qe te kemi evoluar nga Derri i Eger:

Pa shaka;nqs ndonje nga ju eshte vene ne dijeni te po se njejtes gje,le ta vazhdoje kete nen-forum me te rejat e tij!

Me nder dhe respekt per ata qe e lexuan kete mesazh deri ne fund!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Njeriu ngjan Gjenetikisht me Derrin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Kuriozitete-
Kėrce tek: