Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Internet Explorer 8: Pa gjurmė nė internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Internet Explorer 8: Pa gjurmė nė internet   Sat Jan 31, 2009 11:22 am

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re internet_explorer_8_pa_gjurme_ne_internet.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 31 herė.

Gjatė surfimit nė internet pėrdoruesit nė tė ardhmen e afėrme nuk do tė lėnė mė gjurmė pėrmes shfletuesit tė tyre, respektivisht versionit tė ardhėm, “Internet Explorer 8”.

Prodhuesi i saj, Microsoft ėshtė duke bėrė provat e fundit pėr zhvillimin e kėtij versionit qė do tė lanēohet nė tė ardhmen e afėrt, ndėrsa pėr momentin nė internet ndodhet njė beta-verzion pėr testim. Sipas revistės “Vunet” nė moduesin “inPrivate”, gjatė vizitave tė internet faqeve nuk do tė lė mė gjurmė ky shfletues. Gjithashtu edhe nė kompjuterin e shfrytėzuesit nuk do tė ketė mė shėnime tė pa dėshirueshme pėr aktivitetin ne internet.

Ekspertėt parashikojnė qė shumė klient do tė shfrytėzojnė mundėsin duke surfuar fshehurazi, shembull gjatė orarit tė punės duke vizituar faqe erotike. Pėr kėtė arsye shumė analistė kėtė ndryshim tė Internet Eksplorerit duke integruar opsionin nė fjalė e pėrshkruajnė e dhe si “Porno-Modus”. Ndėrkaq Microsoft ka deklaruar se opsioni “inPrivate”, ofron njė sėrė mundėsish pėr klientin tė cilat janė tė arsyeshme, nė mbrojtjen e shėnimeve dhe sferės private./RVR/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Internet Explorer 8: Pa gjurmė nė internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Interneti dhe Shqipėria-
Kėrce tek: