Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ndertojme Web-Site sipas kerkeses

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Ndertojme Web-Site sipas kerkeses   Sat Jan 31, 2009 11:21 am

Deshironi nje website www.emrijuaj.com? Doni te reklamoni biznesin tuaj, te krijoni faqe personale apo per nje projekt tjeter? Ky eshte vendi i duhur per te kerkuar.

Siguri maksimale

Support teknik ne cdo kohe

Bandwidth pa limit!

Hapesire pa limit!

Stabilitet

Shpejtesi

Mundesi reklamimi ne sitet e tjera

Konsulence

etj

Ofrojme ndertimin e faqeve totalisht sipas kerkesave me cmimet me te uleta ne treg. Gjithashtu ofrojme dhe support, mirembajtje serveri, update-im faqjeje etj. Na kontaktoni ne:

freedomoverdose@gmail.com kjo adrese e-mail eshte e mbrojtur nga spambots-at , ju duhet te aktivizoni JavaScript-in per ta pare


Cel. : +355685000323
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Ndertojme Web-Site sipas kerkeses
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Interneti dhe Shqipėria-
Kėrce tek: