Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bej Facebook ne gjuhen Shqipe.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Bej Facebook ne gjuhen Shqipe.   Sat Jan 31, 2009 11:18 am

Duke lundruar ne internet gjeta nje menyra si me kthyer facebook ne gjuhen Shqipe
Edhe kete doja t'ja ndaja te gjitheve.
Se si behet edhe te ilustruar me figura e gjeni ne linkun me poshte:

http://www.romeolab.com/kthe-facebook-ne-gjuhen-shqipe/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Bej Facebook ne gjuhen Shqipe.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Interneti dhe Shqipėria-
Kėrce tek: