Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 10 sportistet me te mire te vitit 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: 10 sportistet me te mire te vitit 2008   Sat Jan 31, 2009 9:44 am

Sporti Shqiptar ka shpallur fituesit e anketes se pervitshme `10 sportistet me te mikre te vitit 2008`.
Ne vend te pare eshte renditur peshengritsja Romela Begaj.
Ja dhe klasifikimi

1-Romela Begaj- peshengritese
2-Arjan Beqaj - futbollist
3-Lorik Cana - futbollist
4-Erkand Qerimaj - peshengrites
5-Klodian Duro - futbollist
6-Elis Guri - mundes
7-Vioresin Sinani - futbollist
8-Ervin Skela - futbollist
9-Sahit Prizreni - mundes
10-Daniel Godelli-peshengrites
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
10 sportistet me te mire te vitit 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Sporti Shqiptar-
Kėrce tek: