Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Akrobacitė me motor nė fluturim tė “djallit” australian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Akrobacitė me motor nė fluturim tė “djallit” australian   Sat Jan 31, 2009 9:35 am

Cameron "Cam" Sinclair, apo sic e quajnė “djalli” australian tenton tė provojė veten nė njė sipėrmarrje tė pabesueshme dhe ia del. “Djalli” arrin tė krijojė me motorcikletė nė fluturim siluetėn e urės Harbor nė Sidnej. Fotot janė sekuencat e fluturimit tė Cam qė pėrfundon me rėnien finale nė ujė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Akrobacitė me motor nė fluturim tė “djallit” australian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Sporti Boteror-
Kėrce tek: