Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
Admin

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit   Sat Jan 31, 2009 9:32 am

Ne nje interviste dhene per Raidue, trajneri kuqezi shprehet se skuadra po kalon nje moment te mire.


Fitorja ndaj Sampdorias ka rritur ndjeshem moralin e trajnerit te Milanit, Carlo Ancelotti, i cili beson se skuadra e tij eshte ne lartesine e Interit.

Ne nje interviste dhene per Raidue, trajneri kuqezi shprehet se skuadra po kalon nje moment te mire. “Po, ne jemi rivalet kryesore te Interit edhe pse ky kampionat eshte me i ekujlibruar se te tjeret”, shprehet Ancelotti. Ai ka theksuar gjithashtu se Ronaldinho po ecen me hapa te medha por mund te permiresohet edhe me shume.

Ancelotti pohon se Interi eshte nje skuader e forte dhe kete e tregoi dje ne mbremje, por vecoi gjithashtu edhe demtimet e shumta ne radhet e Romes. Tekniku kuqezi foli edhe per ndeshjen e mesjaves per Kupen UEFA kunder Herenven, duke pohuar se ky kompeticion eshte nje prej objektivave te sezonit pasi Milan nuk e ka fituar asnjehere UEFA-n.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
Ancelotti: Ne, kundershtaret kryesore te Interit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Sporti Boteror-
Kėrce tek: