Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 IQ-Test

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: IQ-Test   Sat Jan 31, 2009 8:31 am

IQ-TEST

http://www.iqtest.dk/main.swf

bėni testin dhe me pas shkruani sa ėshtė rezultati

testi zgjat 40 min.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
 
IQ-Test
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Matematike & Gjeometri-
Kėrce tek: