Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni

Shikim Te Kendshem
 
ForumFaqa StartueseGalleryCalendarPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?   Wed Jan 28, 2009 12:05 pm

ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?

Un Pėr Vete Do Doja Tė Isha Nė Mexico Sepse Eshtė Vend I Bukur .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
ShadowNumri i postimeve : 4
Registration date : 01/02/2009

MesazhTitulli: kjo o pytje   Sun Feb 01, 2009 2:03 pm

[img]un per vete ne kte moment kisha te isha shqiperi sepse smrriet mo ne itai :S flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Dj-Erjoni
Dj-Erjoni
avatar

Numri i postimeve : 420
Registration date : 01/11/2007

MesazhTitulli: Re: ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?   Mon Feb 02, 2009 6:11 am

hahaha tjeret dun me ik ne itali e ne vende tjera ti do me ardh ne shqiperi Laughing

dhe un ashtu them per te nejt ne shqiperi se ne shqiperi kam lind dhe esht toka jone por ne shqiperi nuk ka pune qe esht me kryesorja e leji me tee tjerat . kjo eshte arsyeja per te ik jasht atdheut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj-erjoni.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ku do doje te ndodheshe ne kete moment edhe pse?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mir Se Erdhet Ne Forumin Dj Erjoni :: Tema Te Lira-
Kėrce tek: